لیزر ترمیا کلینیک عصر جدید

لیزر ترمیا چیست ؟از جمله درمان هایی است که با هدف جوانسازی و درمان عارضه های پوستی انجام می شود تا به این طریق بتوان به پوستی زیبا و شفاف دست یافت. این روزها از دستگاه ترمیا برای افزایش تولید کلاژن و الاستین استفاده می گردد و اگر با کلاژن ها آشنایی داشته باشید قطعا می دانید که افزایش تولید آن ها موجب ترمیم بافت های آسیب دیده پوست می گردد.

عملکرد ترمیا در راستای دستیابی به پوستی شفاف تر، سفت تر و زیباتر می باشد به همین جهت است که در حال حاضر از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

زیباترین گل سرخ هم زمانی پژمرده میشود اما میتوان روند پژمرده شدن را با لیزر ترمیا به تعویق انداخت .

کلینیک-زیبایی عصر جدید

لیزر ترمیا و تکنولوژی آر اف فرکشینال 

قبل از بررسی کاربردها و مزیت های لیزر ترمیا لازم است اشاره ای به عملکرد و ساختار دستگاه های ترمیا داشته باشیم که در حال حاضر به طورگسترده ای در مراکز درمانی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه ترمیا از جمله دستگاه هایی است که برای درمان عارضه های پوستی از تکنولوژی خاصی با نام آر اف فرکشنال استفاده می کند. این تکنولوژی نوعی فناوری مورد تایید از سوی سازمان FDA است که اثرات قابل توجه ای در درمان عارضه های پوستی به همراه دارد.

استفاده از دستگاه ترمیا برای جای جوش و برطرف ساختن چنین عارضه هایی شرایطی را پیش روی شما قرار می دهد که با کمترین دوران نقاهت بتوانید به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید. لیزر ترمیا فاقد هرگونه درد و خونریزی بوده و از جمله روش های غیرتهاجمی برای درمان پوست های آسیب دیده می باشد.

براساس تحقیقاتی که تاکنون بر روی این روش درمانی صورت پذیرفته است، ترمیا بهترین عملکرد را در از بین بردن لکه های پوستی و و برطرف ساختن چین و چروک ها داشته و با قابلیت های بی نظیر خود قادر است تا بهترین ها را برایتان به ارمغان آورد.

لیزر ترمیا آر اف فرکشینال 

نحوه کار لیزر ترمیا برای تولید کلاژن 

حال که با دستگاه ترمیا که آخرین فناوری فرکشنال ها به شمار می رود آشنا شدید قصد داریم تا به نحوه کار لیزر ترمیا پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

توجه داشته باشید که طی فرآیند ترمیا سوراخ هایی با عمق مشخ بر روی سطح پوست شما ایجاد می گردد که این سوراخ به واسطه کارتریج های سوزنی ایجاد می گردند که بر روی دستگاه های ترمیا قرار دارند. این کارتریج ها در بردارنده ۱۶۰ عدد سوزن می باشند که از اندازه خاصی برخوردار بوده و بسیار ظریف هستند.

ظرافت سوزن های ترمیا به اندازه ای است که سوراخ هاییی که به واسطه آن ها ایجاد می شوند دارای قطری به اندازه میکرو بوده و می توانند بافت پوستی شما را در راستای افزایش تولید کلاژن و الاستین تحریک سازند.

همان گونه که در بخش قبل نیز بیان نمودیم زمانی که تولید کلاژن ها در بافت های پوستی شما افزایش یابد، پوست اقدام به ترمیم خود خواهد نمود و این هدف نهایی لیزر ترمیا است.

 تولید کلاژن درپوست ترمیا

ترمیا روی پوست تیره اثر دارد؟ بله 

ساختار لیزر ترمیا به گونه ای است که فرکانس هایی را که رادیویی می باشند از طریق سوزن هایی که در بخش های قبل نیز به آن ها اشاره شد به بافت پوست انسان انتقال می دهد.

مطالعه بیشتر  ساکشن غبغب چیست؟ رفع غبغب، مزایا و مراقبتهای بعد از عمل ساکشن غبغب

این سوزن ها پس از ایجاد کانال های که نانومتری هستند موجب تحریک کانال های پوستی می شود و این تریک نیز به واسطه گرمای انتقالی از طریق دستگاه های ترمیا انجام می شود.

لیزر ترمیا قادر است تا به تحریک فیبروپلاست ها بپردازد. ممکن است بپرسید که فیبروپلاست ها چه هستند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که فیبروپلاست ها همان سلول هایی هستند که وظیفه تولید کلاژن ها را بر عهده دارند و زمانی که بتوان به درستی آن ها را تحریک نمود می توان تولید کلاژن را افزایش داده و در ادامه به ترمیم عارضه های پوستی خود کمک های قابل توجه ای نمود.

همان گونه که می دانید در حال حاضر روش های مختلفی برای جوانسازی پوست وجود دارند که هرکدام با ویژگی های منحصر به فرد خود قادرند تا موجب ترمیم پوست آسیب دیده شما شوند.

نکته ای که وجود دارد این است که بر خلاف این روش ها که ممکن است هنگام استفاده از آن ها با مجموعه از مخاطرات پوستی مواجه شوید، لیزر ترمیا هیچگونه مخاطراتی را برای پوست های تیره به همراه ندارد.

براساس این امر می توان به این نتیجه دست یافت افرادی که دارای پوست های تیره می باشند می توانند از ایمنی بسیار بالایی در لیزر ترمیا بهره مند شوند.

اثر آراف فرکشنال

عوارض دستگاه ترمیا (بکش و خوشکلم کن )

از قدیم گفتن “بکش و خوشکلم کن.”  لیزر ترمیا نیز همچون هر روش درمانی دیگری دارای معایب خاصی است که نمی توان آن ها را انکار نمود. عوارضی که از سوی این متد شاهد خواهید بود براساس ناحیه درمانی بوده و ممکن است کمی برای شما ناراحت کننده باشند

اما نکته ای که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که این عوارض اصلا دردناک نیستند. ممکن است افرادی که از لیزر ترمیا برای درمان خود استفاده می کنند به دلیل انتقال گرمای زیاد به بافت پوست خود دردهایی همچون آفتاب سوختگی را تجربه کنند و پوست آن ها تا حدودی قرمز شود اما جای نگرانی نیست چرا که چند روز بعد این نشانه ها از بین خواهند رفت.

 پوست صورت و بدن را با ترمیا جوان کنید 

لیزر ترمیا روشی است که شما می توانید از آن برای درمان عارضه های پوست صورت و بدن خود استفاده نمایید چرا که در این راستا هیچگونه محدودیتی را شاهد نخواهید بود.

در ادامه به بررسی مهم ترین مزیت های لیزر ترمیا خواهیم پرداخت که شما با مشاهده عکس قبل و بعد از ترمیا نیز می توانید به آن ها پی ببرید.

 [جوان سازی پوست ترمیاRF

مزایا استفاده از لیزر ترمیا

 (هرچه خوبان همه دارند تو  یکجا داری)

• دستگاه ترمیا با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا درمانی کاملا غیرتهاجمی را برای شما به همراه داشته و با کمترین عوارض پوست آسیب دیده شما را ترمیم نماید.
• با استفاده از این دستگاه و ارسال اشعه های رادیویی شما می توانید سطح تولید کلاژن و الاستین را در بافت های پوستی خود افزایش دهید.
• امواج رادیویی ارسال شده از سوی دستگاه ترمیا فاقد هرگونه عوارض جانبی هستند.
• نتاجی که به واسطه این دستگاه ها دریافت می کنید بسیار طبیعی و بی خطر می باشند.• لیفت نمودن صورت هایی با ساختار استخوانی و سفت نمودن بافت پوست
• از بین بردن جای هرگونه زخم و اسکار
• جوانسازی پوست با افزایش تولید الاستین و کلاژن
• درمان نقایص ناشی از رنگدانه های پوستی
• شفاف نمودن پوست
• از بین بردن منافذ پوستی
• درمان روزنه های پوستی و آکنه ها
• از بین بردن کک و مک های پوستی
• برطرف ساختن تیرگی های دور چشم
• درمان ترشحات بیش از حد پوستیدرمان تعرق های بیش از حد زیر بغل
• از بین بردن ترک های پوستی شکم
• درمان نمودن ترک های پوستی ناشی از چاق و لاغر شدن های مکرر

مطالعه بیشتر  دلایل ریزش ریش + راهکارهای درمانی و اثرات کاشت ریش

 

لیزر ترمیا فرکشنال

اقدامات لازم قبل از ترمیا

شما برای دریافت نتایج بهتر از لیزر آر اف ترمیا بایستی حتما مجموعه مراقبت های خاصی را قبل از شروع فرآیند درمانی خود انجام دهید. این مراقبت ها ارتباط مستقیمی با اثربخشی این درمان دارند بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار آن ها عبور ننمایید. از مهم ترین مراقبت های قبل از ترمیا موارد زیر را می توان تشریح نمود.

• حتما قبل از شروع درمان اطمینان یابید که پوست شما عاری از هرگونه آلودگی خاصی است.
• قبل از جلسه به هیچ عنوان از کرم، عطر، لوسیون و مواد آرایشی استفاده ننمایید.
• از برنزه نمودن پوست قبل یک هفته قبل از لیزر بپرهیزید.
• هنگام درمان توجه داشته باشید که هیچگونه طلا و یا جواهری را در نزدیکی منطقه درمانی استفاده نکنید.
• اگر پوست شما موی زیادی دارد حتما قبل از جلسه موهای ناحیه درمانی را شیو کنید.
• تمام دستورات پزشک خود را به طور دقیقی انجام دهید.

اقدامات لازم قبل از ترمیا

مراقبت های بعد از آر ف ترمیا

علاوه بر مراقبت های قبل از درمان شما بایستی اقدامات مهمی را نیز برای دوره پس از درمان خود مورد توجه قرار دهید. مراقبت های بعد از  اف ترمیا شامل موارد زیر می شوند که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

• برای حفظ نتایج و اثربخشی بالای لیزر ترمیا حتما از ضد آفتاب استفاده کنید.
• تا دو روز بعد از لیزر از انجام فعالیت های سنگین ورزشی بپرهیزید.
• تا دو روز پس از جلسه درمانی به هیچ عنوان از حمام گرم و یا ماساژ دادن پوست خود استفاده نکنید.
• از قرارگرفتن پوستتان در معرض نور مستقیم آفتاب بپرهیزید.
• تمام دستورات پزشک خود را در راستای دریافت نتایج بهتر رعایت نمایید.

مراقبت های بعد از آر ف ترمیا

تعداد جلسات درمانی آر اف به شرایط پوست بستگی دارد.

توجه داشته باشید که پزشکان برای تعیین تعداد جلسات درمانی بر اساس شرایط پوستی شما تصمیم می گیرند اما به طور کلی شما برای درمان عارضه های پوستی به سه جلسه درمانی با فواصل منظم نیاز دارید که این تعداد جلسات ممکن است براساس شرایط پوست شما تغییر کند.

 چه عواملی بر قیمت لیزر ترمیا اثر میگذارد؟

برای تعیین قیمت لیزر ترمیا نمی توان نظر قطعی داد چرا که هزینه های این درمان با توجه به مجموعه فاکتورهای خاصی قابل تغییر هستند. از مهم ترین فاکتورهای موثر بر قیمت ترمیا می توان به کلینیک موردنظر، میزان تجارب پزشک، ناحیه درمانی، وسعت عارضه و نوع عارضه اشاره نمود.

قیمت لیزر ترمیا

تفاوت هایفو و ترمیا

این دو روش برای رساندن گرما به بافت های پوستی از متدهای مختلفی استفاده می کنند و مهم ترین تفاوت هایفو و ترمیا در در ارسال اماج می باشد به این صورت که هایفو این امواج را با شدت بیشتری انتشار می دهد در حالی که ترمیا به طور کلی گرما را منتقل می کند.

علاوه بر این شما با استفاده از هایفو قادر خواهید تا به لایه های عمیق تری از پوست خود دست یابید و فراتر از لایه درم پیش روید اما در لیزر ترمیا امواج تنها تا لایه درم ارسال می شوند.

از دیگر تفاوت های این دو روش می توان به تعداد جلسات آن ها اشاره داشت. در هایفو شما می توانید درمان خود را طی یک جلسه به پایان برسانید در حالی که در لیزر ترمیا با توجه به شرایط پوستی شما به تعداد جلسات بیشتری نیاز است.

 

لیزر فرکشنال

ترمیا برای چه کسانی مناسب نیست؟

این پرسشی است که ممکن است شما نیز با آن مواجه بوده و به دنبال یافتن پاسخی مناسب برای آن باشید. از مهم ترین افرادی نمی توانند از لیزر ترمیا استفاده کنند موارد زیر را می توان نام برد.

• افرادی که دارای زخم و عفونت های فعال در بافت پوست خود می باشند.
• افرادی که داروهایی همچون قرص های فشارخون را مصرف می کنند. چنین متقاضیانی برای استفاده از لیزر ترمیا بایستی حتما با پزشک خود مشورت کنند.
• افرادی که مبتلا به بیماری های خاص هستند.

مطالعه بیشتر  کاشت مو برای کوتاهی پیشانی بلند زنان و مردان + هزینه و مزایا

کلینیک زیبایی عصرجدید بهترین کلینیک زیبایی تهران

تعدد بالای کلینیک های زیبایی و ارائه خدمات متنوع توسط آن ها موجب شده است تا عموم مردم هنگام انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر با ابهامات بسیار زیادی مواجه گردند.

ما در کلینیک عصرجدید تمام تجهیزات و امکانات لازم را برای شما فراهم نموده ایم تا بتوانید تحت نظارت پزشکانی مجرب کارآموزده به تمام انتظارات خود از متدهای زیبایی دست یابید.

عصرجدید به عنوان بهترین کلینیک زیبایی تهران تمام فعالیت های خود را با توجه به مجوزهای وزرات بهداشت انجام می دهد. اگر با قوانین این وزارت آشنایی داشته باشید تنها کلینیک هایی می توانند چنین مجوزهایی را دریافت کنند از استانداردهای لازم برخوردار بوده و خدماتی باکیفیت را ارائه نمایند.

لیزر ترمیا فرکشنال

انواع روش های جوانسازی پوست در کلینیک عصر جدید

انواع روش های جوانسازی پوست، متدهای مختلفی را در بر می گیرند. مهم ترین روش هایی که خدمات مربوط به آن ها را می توانید در مجموعه ما با عنوان کلینیک زیبایی عصرجدید دریافت کنید به شرح زیر می باشند.

مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت روشی است که طی آن پزشک از سوزن های بسیار ظریفی برای انتقال مواد معدنی، هورمون ها، آنزیم ها و ویتامین ها به بافت های پوستی استفاده می نماید. این روش یکی از کاربردی ترین روش های جوانسازی به شمار می رود که برای نواحی مختلفی از بدن مورد استفاده قرار می گیرد.
با استفاده از این متد زیبایی می توان به درمان عارضه هایی همچون سلولیت، آکنه، کک و مک و جای زخم و اسکار و درمان چین و چروک های پوستی  در راستای جوانسازی پوست صورت پرداخته و زیبایی و شادابی را به خود هدیه نمود.

بلفاروپلاستی

همچون زیبایی پوست، زیبایی چشم هم یکی از مهم ترین فاکتورهایی زیبایی به شمار می رود که نباید نسبت به آن بی توجه بود. با افزایش سن چین و چروک هایی ممکن است در اطراف چشم ها ایجاد شوند و یا افتادگی پلک مواجه شوید. در چنین شرایطی بلفاروپلاستی متدی است که می تواند این چین و چروک ها را از بین برده و موجب جمع شده افتادگی های پلک شما گردد.

ترمیا جوانسازی پوست

بوکال فت (buccal fat)

توجه داشته باشبد توده های چربی جمع شده در داخل گونه ها را با نام چربی بوکال می شناسند که افزایش آن ها موجب می شود تا صورت شما از حالت استخوانی خود خارج شده و زاویه اصلی خود را از دست بدهد. این روزها افراد بسیار زیادی از تجمع این چربی ها رنج می برند و اگر شما نیز جزء این افراد می باشید باید بگوییم که جای نگرانی نیست.
بوکال فت روشی است که به تخلیه این چربی ها پرداخته و موجب زیبایی هرچه بیشتر شما می شود. شما با این متد می توانید برای همیشه از شر این چربی ها خلاص شوید.

ساکشن غبغب

افتادگی های پوستی یکی از عارضه هایی است که هر انسانی با افزایش سن با آن ها درگیر خواهد شد. تجمع چربی در یک ناحیه و ان افتادگی ها می توانند ظاهری ناخوشایند را به چهره انسان بدهند. غبغب نیز از این قاعده مستثنی نبوده و نتیجه تجمع چربی در زیر گردن انسان است.

ساکشن غبغب با قابلیت ها و مزایای بی شمار خود این توانایی را دارد تا برای همیشه این چربی ها را از بین ببرد. این متد به تخلیه چربی های جمع شده در زیر چانه ها پرداخته و زاویه صورت شما زیبایی و حالت خاصی می بخشد.

لیزر CO2

لیزر co2  از جمله متدهای زیبایی رایجی به شمار می رود که برای درمان چین و چروک های پوستی، جای جوش، آکنه و اسکار کاربرد داشته و می تواند زیبایی قابل توجه ای را به شما هدیه نماید. این نوع لیزر (CO2 laser) عوارض چندانی برای شما به همراه ندارد و با رعایت برخی مراقبت های لازم می توانید به نتایجی که در ذهن دارید دست یابید.

۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.