کاشت مو زنان

کاشت مو زنان


این روزها کاشت مو زنان بسیار رواج یافته است و این نشان می دهد تنها آقایان نیستند که دچار طاسی و کم پشتی موهای خود خواهند شد بلکه خانم ها نیز با چنین مشکلاتی مواجه می شوند. چنین شرایطی موجب شده است تا خانم ها دغدغه های بسیاری برای درمان خود داشته باشند و به دنبال یک راهکار درمانی مناسب برای برطرف ساختن این کم پشتی ها باشند. پیوند مو با استفاده از بانک های مویی که درقسمت پشت سر قرار دارند یکی از راهکارهایی است که می تواند نتایج موثری را به همراه داشته باشد اما بایستی با دقت بالایی و توسط پزشکانی بسیار مجرب انجام شود تا در نهایت بتوان به نتایج دلخواه خود دست یافت.
دلایل مختلفی موجب ریزش موی زنان می شوند که آشنایی با آن ها می تواند به این زنان کمک های قابل توجه ای نمایند. اگر بخواهیم اشاره ای اجمالی به دلایل ریزش مو در زنان داشته باشیم می توان به ژنتیک، عامل های ارثی، کشیدن بیش از اندازه بافت های مو، زخم های ناحیه سر و رژیم های غذایی نامناسب اشاره نمود که هرکدام اثرات قابل توجه ای در این راستا داشته و نباید نادیده گرفته شوند. شما برای انجام کاشت مو زنان در گام اول بایستی توسط یک پزشک مجرب معاینه شوید به همین جهت است که توصیه داریم در انتخاب کلینیک های زیبایی دقت عمل بالایی را به کار گیرید چرا که این کلینیک ها خدمات نتیجه بخشی برای شما فراهم می نمایند تا تحت نظر پزشکانی کارآزموده این درمان را دریافت کنید.

کاشت موی طبیعی برای زنان

کاشت مو زنان
بسیاری از مردان با این هدف متد کاشت مو را برای درمان خود انتخاب می کنند که بتوانند وسعت بخش طاس شده سر خود را کاهش دهند. در واقع کاهش این میزان طاسی می تواند رضایت این افراد را جلب سازد در حالی که زنان در روند درمانی خود انتظار دارند تا به صورت کامل کم پشتی موهای آنان برطرف شده وشرایطی بسیار مطلوب را تجربه کنند. در چنین شرایطی بایستی پزشک بتواند انتظارات بیماران خود را برآورده سازد و زمانی که شما بتوانید یک پزشک ماهر را برای درمان خود انتخاب کنید به راحتی می توانید به چنین خواسته ای دست یابید.در راستای هزینه کاشت مو زنان نمی توان نظر قطعی داد چرا که این امر براساس عامل های خاصی متغیر بوده و پزشک پس انجام بررسی های لازم هزینه های دقیق را برآورد می نماید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش میکروگرافت  + هزینه ها و مشاوره رایگان

زنانی که در قسمت جلو، بالا و فرق سر خود دارای موهای کم پشتی می باشند برای کاشت موهای خود باید ناحیه های بسیار مهمی از سر خود رابه عنوان بانک مو انتخاب کنند چرا که هر نقطه ای از سر نمی تواند نیازمندی های آنان را برآورده سازد. بازهم این پزشکان کارآزموده هستند که با تشخیص درست بانک موی مناسب می توانند موهایی کاملا طبیعی را برای شما به ارمغان آورند. براساس مطالبی که بیان شد اگرشما نیز قصد دارید تا از متد کاشت مو زنان برای درمان کم پشتی موهای خود استفاده کنید ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را پیشنهاد می نماییم که تمام خدمات خود را تحت نظر دکتر وجودی که یکی از اساتید برجسته دانشگاه علوم پزشکی و پزشکان مجرب کاشت مو می باشد ارائه می نماید.

کلینیک-زیبایی

روش های کاشت مو برای خانم ها

برای کاشت مو زنان روش های بسیار موثری وجود دارند که با قابلیت ها و میزان اثربخشی بی نظیر خود قادرند تا موهایی کاملا طبیعی را برای شما به ارمغان آورند. در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی بهترین روش کاشت مو زنان پرداخته و در این راستا نیز اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. این روش ها به شرح زیر بوده و هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.
• کاشت مو به روش FIT
• کاشت مو به روش FUT
• کاشت موی ترکیبی
• کاشت موی سوپر ترکیبی
• کاشت موی BHT

ترمیم مو در زنان

کاشت مو زنان
کاشت موی یک از بهترین راه ها برای بازگشت موهای طبیعی شما به شمار می رود که دارای مراحل مختلفی بوده و هرکدام از این مراحل را باید با دقت عمل بسیار بالایی انجام داد. در تمام روش هایی که برای کاشت مو زنان مورد استفاده قرار می گیرند نوع کاشت فولیکول های مو به یک شکل می باشد و تفاوتی از این جهت قابل مشاهده نیست و تنها تفاوت این روش ها در نحوه برداشت فولیکول و یا گرافت های مو از ناحیه بانک مو است. در روش FIT برای برداشتن مو از ناحیه بانک مو به صورت تک به تک عمل می شود در حالی که در روش FUT از نوارهای باریکی برای برداشتن موهای موردنیاز استفاده می گردد.

مطالعه بیشتر  انواع روش های کاشت مو

مزایا و فواید کاشت مو در زنان

کاشت مو زنان مزایا و فواید بی نظیری دارد به همین جهت است که به عنوان بهترین درمان برای پرپشت نمودن موها شناخته می شود. پس از بررسی روش های کاشت مو بهتر است اشاره ای نیز به مجموعه مزیت های کاشت مو در زنان داشته باشیم تا بیشتر با این نوع درمان آشنا شوید. کاشت مو در زنان مزیت های زیر را برای شما به همراه دارد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.
• افزایش سطح اعتماد به نفس
• دستیابی به موهایی طبیعی
• برخورداری از امنیت بسیار بالا
• رفع دائمی کم پشتی موها
• دوره بهبود کوتاه
• عوارض جانبی کم
• بالا بودن توانمندی رشد موها

مراحل انجام کاشت مو زنان

کاشت مو زنان
کاشت مو زنان دارای مراحل مشخصی است که در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم بایستی تمام این مراحل با دقت بسیار بالایی انجام شوند. شما برای دستیابی به موهایی کاملا طبیعی باید مدت زمان مشخصی را صرف کنید. زمان لازم برای طی نمودن هرکدام از این مراحل از یک فرد به فرد دیگری متفاوت است چرا که به وسعت کاشت و تعداد گرافت های موردنیاز جهت کاشت مو بستگی دارد. از مهم ترین مراحل کاشت مو زنان موارد زیر را می توان تشریح نمود.

• انجام معاینات پزشکی

در این مرحله پزشک با بررسی وضعیت موها و سوابق پزشکی شما معایناتی بسیار دقیق را انجام می دهد تا براین اساس بتوان بهترین روش را برای کاشت مو زنان انتخاب نمود.

• بی حسی و ضدعفونی نمودن پوست سر

پس از ارائه مشاوره های لازم و تعیین جلسات نوبت به شروع درمان می رسد که پزشک ابتدا ناحیه موردنظر را ضدعفونی نموده و بی حس می کند تا هنگام کاشت دردی را احساس نکنید.

مطالعه بیشتر  شامپو مناسب بعد از کاشت مو؛ بهترین + ارزانترین

• برداشت گرافت ها براساس روش های پیشرفته و جدید

در این مرحله با توجه به روش کاشت مو گرافت های موردنیاز از بانک مو برداشت خواهند شد تا پس از آماده‌سازی موهای شما کاشت شوند.

• آماده‌سازی نمودن گرافت ها جهت کاشت

پس از برداشت گرافت ها نوبت به آماده‌سازی آن ها می رسد که در این مرحله پزشک گرافت ها را زیر میکروسکوپ قرار داده و از نوارهای موردنظر جدا می سازد تا برای کاشت کاملا آماده شوند.

• کاشت گرافت ها در ناحیه موردنظر

در انتها موهای برداشت شده از بانک مو با دقت بسیار بالایی توسط پزشک در قسمت طاس شده کاشت می شوند.

کلینیک-زیبایی

دکتر خوب برای کاشت مو زنان

انتخاب یک پزشک مناسب برای کاشت مو زنان یکی از ارکان اصلی چنین درمان هایی است که نباید نادیده گرفته شود چرا که ارتباط مستقیمی با نتیجه نهایی کاشت مو دارد. این روزها پزشکان بسیاری را می توان مشاهده نمود که در راستای کاشت مو فعالیت داشته و خدمات چنین درمانی را ارائه می نمایند اما آیا می توان تمام آن ها را مجرب دانست ؟
قطعا خیر. در بخش های قبل بیان نمودیم که دکتر وجودی یکی از بهترین پزشکان تهران در عرصه کاشت مو می باشد که با سوابق درخشان ۲۰ ساله در کلینیک کاشت مو و زیبایی عصر جدید فعالیت دارد. دکتر وجودی با تکیه بر دانش و مهارت بسیار بالای خود در این حوزه این توانمندی را دارد تا از بهترین کلینیک کاشت مو استفاده نموده و در مدت زمان کمی بدون هیچ گونه و درد و ناراحتی خاصی رویای داشتن موهایی پرپشت را برای شما تحقق بخشد.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.